www.karate.hu

Büszkeségeink

"HALL OF FAME" - A MAGYAR VB ÉS EB-ÉRMESEK (WKF)

1982

Molnár Tamás - junior Eb 3., 1982, Gent

1983

Hecker Balázs - junior Eb 3., 1983, Skopje

1984

Marosvölgyi László - felnőtt Világ Kupa 2., 1984., Budapest

1987

Hecker Balázs - felnőtt Világ Kupa 3., 1987., Budapest

1988

Sajó Zoltán - junior Eb 2., 1988., Sopron

1990

Sárközy Balázs - junior Eb 3., 1990., Párizs

Molnár Tamás - felnőtt Eb 3., 1990, Bécs

1991

Gyöngyösi András - kadet Eb 1., 1991, Hannover

1992

Diósi Pálma - felnőtt Eb 3., 1992, Hertogenbosch

1995

Hecker Balázs - felnőtt Eb 3., 1995, Helsinki

1996

Szathmáry Renáta - kadet vb 2., 1996, Johannesburg

Tóth Beatrix - kadet vb 3., 1996, Johannesburg

Rózsahegyi László - kadet vb 3., 1996, Johannesburg

1998

Rózsahegyi László - kadet Eb 2., 1998, Chalkida

S. Kovács Ádám - kadet Eb 3., 1998, Chalkida

1999

Rózsahegyi László - junior vb 2., 1999, Szófia

2001

S. Kovács Ádám - junior Eb 2., 2001, Nicosia

S. Kovács Ádám - junior vb 1., 2001, Athén

2002

Klima Zsuzsanna - felnőtt vb 2., 2002, Madrid

2004

Baranyai Dávid - junior Eb 3., 2004, Rijeka

Tóth Beatrix - felnőtt Eb 3., 2004, Moszkva

Felnőtt női kumite csapat (Klima Zsuzsanna, Tóth Beatrix, Bódi Renáta, Rusvai Melinda) - regionális Eb 3., 2004, Pozsony

S. Kovács Ádám - felnőtt vb 2., 2004, Monterrey

Klima Zsuzsanna - kétszeres felnőtt vb 3., 2004, Monterrey

2005

Lassingleitner Fruzsina - kadet Eb 2., 2005, Thessaloniki

Tóth Beatrix - felnőtt Eb 3., 2005, Tenerife

2006

S. Kovács Ádám - felnőtt Eb 3., 2006, Stavanger

2007

Sturman Mónika - kadet vb 3., 2007, Isztambul

2008

Horváth Ottó - kadet Eb 2., 2008, Trieszt

Lassingleitner Fruzsina - junior Eb 3., 2008, Trieszt

S. Kovács Ádám - felnőtt vb 2., 2008, Tokió

2009

Tadissi Martial - junior Eb 1., 2009, Párizs

Metzger Sandra - U21 Eb 1., 2009, Párizs

Munkácsi Máté - kadet Eb 3., 2009, Párizs

Jurca Dániel - kadet Eb 3., 2009, Párizs

Bartha Nikola - kadet Eb 3., 2009, Párizs

Felnőtt női kumite csapat (Klima Zsuzsanna, Tóth Beatrix, Lassingleitner Fruzsina, Metzger Sandra) - Eb 3., 2009, Zágráb

Felnőtt női kumite csapat (Klima Zsuzsanna, Tóth Beatrix, Lassingleitner Fruzsina, Metzger Sandra) - regionális Eb 3., 2009, Madrid

S. Kovács Ádám - Világjátékok 1., 2009 Kaohsziung

S. Kovács Ádám - Az Év Sportolója 2009 (a nem olimpiai sportágak kategóriájában)

Metzger Sandra - U21 vb 2., 2011, Rabat

Kőhegyi Zoltán - junior vb 3. 2011, Rabat

Jurca Dániel - kadet vb 3. 2011, Rabat

Keresztúri Hanna - kadet vb 3. 2011, Rabat

2010

Szegedi Döme - kadet Eb 1., 2010, Izmir

Munkácsi Máté - junior Eb 3., 2010, Izmir

Juhász Nikolett - junior Eb 3., 2010, Izmir

S. Kovács Ádám - felnőtt Eb 3., 2010, Athén

S. Kovács Ádám - felnőtt vb 3., 2010, Belgrád

2011

Tadissi Martial - U21 Eb 1., 2011, Novi Sad

Szegedi Döme - junior vb 1., 2011, Melaka

Metzger Sandra - U21 vb 3., 2011, Melaka

2012

Kapdebo Lóránd - junior Eb 2., 2012, Baku

Csák Klaudia - U21 Eb 3., 2012, Baku

Szegedi Döme - junior Eb 3., 2012, Baku

Földesi Csaba - kadet Eb 3., 2012, Baku

Derzsi Tamás - kadet Eb 3., 2012, Baku

2013

Nógrádi Nicol - junior Eb 1., 2013, Konya

Bousseba Aicha - kadet Eb 1., 2013, Konya

Csák Klaudia - U21 Eb 3., 2013, Konya

Győriványi Renáta - junior Eb 3., 2013, Konya

Ardai Bálint - kadet Eb 3., 2013, Konya

S. Kovács Ádám - felnőtt Eb 3., 2013, Budapest

Tóth Beatrix - felnőtt Eb 3., 2013, Budapest

Metzger Sandra - felnőtt Eb 3., 2013, Budapest

Bartha Nikola - felnőtt Eb 3., 2013, Budapest

Felnőtt női kumite csapat (Metzger Sandra, Bartha Nikola, Lassingleitnar Fruzsina, Juhász Nikolett) - Eb 3., 2013, Budapest

Felnőtt női kumite csapat (Metzger Sandra, Bartha Nikola, Lassingleitnar Fruzsina, Juhász Nikolett) - regionális Eb 3., 2013, Herceg Novi

Kadet-junior fiú kumite csapat (Hárspataki Gábor, Bilisics Bálint, Ludwig Róbert, György Dániel, Szilva Norbert, Földesi Csaba) - regionális Eb 3., Herceg Novi

Boussebaa Aicha - kadet vb 1., 2013, Guadalajara

Szegedi Döme - U21 vb 3., 2013, Guadalajara

Hárspataki Gábor - junior vb 3., 2013, Guadalajara

Nógrádi Nicol - junior vb 3., 2013, Guadalajara

2014

Boussebaa Aicha - kadet Eb 1., 2014, Lisszabon

Czagány Dóra - kadet Eb 2., 2014, Lisszabon

Szegedi Döme - U21 Eb 3., 2014, Lisszabon

Molnár Dániel - U21 Eb 3., 2014, Lisszabon

Koch Szabolcs - junior Eb 3., 2014, Lisszabon

Ardai Bálint - junior Eb 3., 2014, Lisszabon

Hárspataki Gábor - junior Eb 3., 2014, Lisszabon

György Dániel - junior Eb 3., 2014, Lisszabon

Palkovits Nikolett - junior Eb 3., 2014, Lisszabon

Nógrádi Nicol - junior Eb 3., 2014, Lisszabon

Kovács Levente - kadet Eb 3., 2014, Lisszabon

Tadissi Martial - felnőtt Eb 3., 2014, Tampere

2015

Hárspataki Gábor - U21 Eb 1., 2015, Zürich

Szegedi Döme - U21 Eb 3., 2015, Zürich

Czagány Dóra - kadet Eb 3., 2015, Zürich

Felnőtt férfi kumite csapat (György Dániel, Hárspataki Gábor, Höning Dávid, Szegedi Döme, Tadissi Martial, Virág András) - regionális Eb 3., 2015, Párizs

Hárspataki Gábor - U21 vb 1., 2015, Jakarta

Tamás Ferdinánd  - U21 vb 3., 2015, Jakarta

Vajda Lilien - U21 vb 3., 2015, Jakarta

2016

Erdős Martin - junior Eb 2., 2016, Limassol

Hárspataki Gábor - U21 Eb 3. ,2016, Limassol

Vécsei Balázs - kadet Eb 3., 2016, Limassol

Tadissi Martial - felnőtt Eb 3., 2016, Montpellier

Tadissi Martial - felnőtt vb 2., 2016, Linz

2017

Hárspataki Gábor - U21 Eb 1., Szófia

Czagány Dóra - junior Eb 2., Szófia 

Baranyi Zsófia - kadet Eb 2., Szófia 

György Dániel - U21 Eb 3., Szófia 

Kiss András - U21 Eb 3., Szófia 

Kapdebo Botond - kadet Eb 3., Szófia

Hárspataki Gábor - felnőtt Eb 3., Kocaeli