www.karate.hu
PDF letöltés

Befejeződött a kvalifikáció Aalborgra

Az őszi Tatami Kupára 18 ország több mint 500 versenyzője nevezett. A magyar fiatalok számára a viadal volt az utolsó pontszerzési lehetőség a februári dániai kadet, junior és U21-es Európa-bajnokságra.

tatamikupa27

A versenyen a hazai karatésok játszották a főszerepet, az érmek túlnyomó része is itthon maradt. A klubok versenyében ezúttal is az MTK végzett az élen, megelőzve az UTÉ-t. 

A Tatami Kupát követően kialakult a korosztályos Eb-re utazó csapat gerince, néhány - két kata és négy kumite - kategóriában azonban még szétmérkőzre kerül sor.

A magyar érmesek a hivatalos WKF kategóriákban:

Kata:

FKA8, cadet 1 Zeke Dávid GANKAKU
FKA8, cadet 2 Bárdos Ádám SPORTING BUDO
FKA8, cadet 3 Horváth Bence SUN DOME
FKA8, cadet 3 Suszterics Gergő JUSTITIA
 
FKA9, junior 1 Csicsay Gergely VASAS
FKA9, junior 2 Mérő Bálint VASAS
FKA9, junior 3 Forgács Richárd VASAS
 
FKA10, U21 1 Szilágyi Gergő JUSTITIA
FKA10, U21 2 Kauer András BALATON BUDO
FKA10, U21 3 Szekér Bálint BALATON BUDO
 
FKA11, senior 1 Nagy Botond KSI
FKA11, senior 2 Sindeles Szabolcs VASAS
FKA11, senior 3 Nguyen Thanh Tung UTE
FKA11, senior 3 Szilágyi Gergő JUSTITIA
 
LKA8, cadet 1 Kovács Dominika MTK
LKA8, cadet 3 Tóth Lilla MTK
LKA8, cadet 3 Zay Lili JUSTITIA
 
LKA9, junior 1 Kiss Zsófia MTK
LKA9, junior 3 Tóth Vanda JUSTITIA
 
LKA10, U21 1 Fábián Csenge MTK
LKA10, U21 2 Kiss Zsófia MTK
LKA10, U21 3 Tóth Vanda JUSTITIA
 
LKA11, senior 2 Fábián Csenge MTK
 
Kumite:
 
FKU15, cadet, -52kg 1 Gödri-Martis Huba MTK
FKU15, cadet, -52kg 2 Császár Magor BUDAÖRS
FKU15, cadet, -52kg 3 Geréd-Király Péter VASAS
FKU15, cadet, -52kg 3 Kiss Bánk Botond BÁTASZÉK
 
FKU16, cadet, -57kg 1 Szabó Marcell KSI 
FKU16, cadet, -57kg 3 Nagy Balázs UTE
FKU16, cadet, -57kg 3 Nagy Máté SZARVAS
 
FKU17, cadet, -63kg 1 Farkas Milan KOROIBOSZ 
FKU17, cadet, -63kg 2 Borbás Botond BUDAÖRS
FKU17, cadet, -63kg 3 Kende Áron KOROIBOSZ
 
FKU18, cadet, -70kg 3 Dvorák Ádám GANZ-KESJÁR
FKU18, cadet, -70kg 3 Ruzsa Balázs-János MTK
 
FKU19, cadet, +70kg 1 Perhács Erhárd SHITOKAI HUNGARY
FKU19, cadet, +70kg 2 Bartos Norbert MTK
 
FKU20, junior, -55kg 2 Szőke Balambér HKSE
FKU20, junior, -55kg 3 Szöllősi Patrik MTK
 
FKU21, junior, -61kg 1 Sindel Márk SZARVAS
FKU21, junior, -61kg 2 Király Pál UTE
FKU21, junior, -61kg 3 Béres Botond BVSC-ZUGLÓ
FKU21, junior, -61kg 3 Csöppü Bence SPORTING BUDO
 
FKU22, junior, -68kg 1 Nguyen An SPORTING BUDO
FKU22, junior, -68kg 3 Deme Bálint MTK
FKU22, junior, -68kg 3 Tarsoly Tamás MTK
 
FKU23, junior, -76kg 1 Pintér Dániel SHITOKAI HUNGARY
FKU23, junior, -76kg 2 Kapdebó Botond BVSC-ZUGLÓ
FKU23, junior, -76kg 3 Krammer Krisztián GANKAKU
 
FKU24, junior, +76kg 1 Frankó Dániel SZARVAS
FKU24, junior, +76kg 3 Schreiber Ádám SPORTING BUDO
 
FKU25, U21, -60kg 1 Csöppü Bence SPORTING BUDO
FKU25, U21, -60kg 2 Dolezsál Richárd DMTK
 
FKU26, U21, -67kg 1 Nichols Dávid UTE
FKU26, U21, -67kg 3 Mórocz Ákos VASAS
 
FKU27, U21, -75kg 1 Erdős Martin MTK
FKU27, U21, -75kg 3 Falusi Marcell UTE
 
FKU28, U21, -84kg 1 Gyovai Roland MTK
FKU28, U21, -84kg 3 Knirsch Marcell VASAS
 
FKU30, senior, -60kg  1 Kiss András UTE
FKU30, senior, -60kg 2 Fehér Péter KOROIBOSZ
FKU30, senior, -60kg 3 Hübner Dániel KSI
 
FKU32, senior, -75kg 2 Falusi Marcell UTE
 
FKU34, senior, +84kg 1 Hidasi Tibor UTE
FKU34, senior, +84kg 2 György Dániel BVSC-ZUGLÓ
FKU34, senior, +84kg 3 Janó Tamás UTE
 
LKU11, cadet, -47kg 1 Vitályos Eszter Adrienn MTK
LKU11, cadet, -47kg 2 Lintz Alexandra UTE
LKU11, cadet, -47kg 3 Forintos Fruzsina TORIKI
 
LKU12, cadet, -54kg 1 Bihary Boglárka UTE 
LKU12, cadet, -54kg 3 Erdélyi Virág SUN DOME
LKU12, cadet, -54kg 3 Lencse Panna DMTK
 
LKU13, cadet, +54kg 1 Mészáros Andrea DMTK
LKU13, cadet, +54kg 2 Kovács Kiara KSI
LKU13, cadet, +54kg 3 Papp Réka BVSC-ZUGLÓ
 
LKU14, junior, -48kg 2 Forintos Fruzsina TORIKI
LKU14, junior, -48kg 3 Klacsán Kinga KONO
 
LKU15, junior, -53kg 1 Ilankovic Aleksandra MTK
LKU15, junior, -53kg 2 Kohlhoffer Katalin VASAS
LKU15, junior, -53kg 3 Erdélyi Virág SUN DOME
LKU15, junior, -53kg 3 Molnár Zita DMTK
 
LKU16, junior, -59kg 1 Baranyi Zsófia MTK
LKU16, junior, -59kg 3 Szabó Petra GANKAKU
LKU16, junior, -59kg 3 Udvari Zsófia VASAS
 
LKU17, junior, +59kg 1 Szedő Luca VASAS
LKU17, junior, +59kg 2 Pap Dorottya UTE
 
LKU18, U21, -50kg 2 Rónai Lili UTE
LKU18, U21, -50kg 3 Kissimon Réka BVSC-ZUGLÓ
 
LKU19, U21, -55kg 1 Molnár Zita DMTK
LKU19, U21, -55kg 2 Kádár Ramóna UTE
 
LKU22, U21, +68kg 3 Jovicic Jázmin BVSC-ZUGLÓ
 
LKU24, senior, -55kg 1 Vajda Lilien UTE
LKU24, senior, -55kg 3 Kádár Ramóna UTE
 
LKU25, senior, -61kg 1 Czagány Dóra MTK
 
LKU27, senior, +68kg 1 Bartha Nikola BVSC-ZUGLÓ
 
A verseny összes eredménye elérhető itt