PDF letöltés

Istovics Ádám ezüstje a ciprusi Youth League-en

A második helyen végzett Istovics Ádám a Limassolban 2019. május 3-5-én megrendezett Karate1 Youth League viadalon. A 18 év alatti karatésok számára létrehozott sorozat idei első állomásán 58 ország mintegy 1500 versenyzőjének mezőnyében 27 magyar lépett tatamira.

istovics ciprus

Fiataljaink közül Cipruson Istovics Ádám szerepelt a legjobban, aki az U14-es korosztály 55 kg-os súlycsoportjában küzdelemben eddigi pályafutása legnagyobb sikerét érte el. A Budapesti Honvéd sportolója öt győzelemmel bejutott a döntőbe, ott azonban 1-0-ra alulmaradt lengyel ellenfelével szemben.

A többi magyar közül Bartos Norbert, Bihary Boglárka és Loyal Lili is a dobogó közvetlen közelébe került, végül mindhárman ötödikek lettek, míg Vitályos Eszter és Dévényi Bence a hetedik helyen végeztek.