www.karate.hu
PDF letöltés

Karatés áldozata is volt a busztragédiának

A siófoki Vörös Balázs és édesanyja is meghalt a szombati olaszországi busztragédiában. A 16 éves fiatalember tehetséges karatés volt. A Magyar Karate Szakszövetség és a karatés társadalom mély együttérzését fejezi ki a tragédiával kapcsolatban, és osztozik az áldozatok hozzátartozóinak, ismerőseinek gyászában.

vorosbalazs

A siófoki Baross Gábor Szakgimnázium és Szakközépiskola honlapján így búcsúzott diákjától: 

„Sohasem halványul szívünkben emléked,
Sohasem szűnik meg lelkünk gyásza érted.

Mély fájdalommal és szomorúsággal a szívünkben értesültünk szeretett tanítványunk, Vörös Balázs és Édesanyja váratlan, tragikus haláláról.

Balázs, az életvidám, mosolygós, kedves diákunk másodéves informatika szakos tanulója volt iskolánknak. Példakép volt Ő: a legjobb barát, kiváló osztálytárs, okos tanítvány, nagy sportreménység, aki alig egy hónappal ezelőtt vette át az „Iskolánk büszkesége” elismerő oklevelet a Shinkyokushin Karate Európa-bajnokságon elért VIII. helyezéséért.

Fiatal diákunk elvesztése mindannyiunknak megrendítette a lelkét, nincsenek szavaink a fájdalmunk kifejezésére."

A Magyar Karate Szakszövetség és a karatésok őszinte részvétüket nyilvánítják Vörös Balázs és Édesanyja családjának, szeretteinek.

Balázs, nyugodj békében!

Osu!