www.karate.hu

Magyar Bajnokságok

A (WKF) karate magyar bajnokságok egyéni érmesei - az 1990-es évektől napjainkig 


2016

Kata:

Férfiak: 1. Koch Szabolcs (Sporting Budo), 2. Sindeles Szabolcs (Budaörs), 3. Czifferi Péter (Budaörs) és Mihály Péter (Arashi)

Férfi csapat: 1. Oroszlány

Nők: 1. Sterck Laura (MTK), 2. Anti Zsuzsanna (Hegyvidék), 3. Győriványi Renáta (MTK) és Zboray Dóra (Sporting Budo)

Női csapat: 1. MTK

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Kapdebo Lóránd (BVSC-Fighter), 2. Ardai Bálint (Fortuna), 3. Ruppert Bence (Rekon)

67 kg: 1. Tadissi Martial (UTE Kaisei), 2. Szegedi Döme (BVSC-Fighter), 3. Tamás Ferdinánd (MTK)

75 kg: 1. Hárspataki Gábor (MTK), 2. Szilágyi Dávid (MTK), 3. Höning Dávid Buda (BVSC-Fighter)

84 kg: 1. Höning Alexander Buda (BVSC-Fighter), 2. György Dániel (BVSC-Fighter), 3. Bisztrony Balázs (Sozsin) és Virág András (Sankudo)

+84 kg: 1. Höning Ádám Buda (BVSC-Fighter), 2. Szeifert Géza (Bátaszék), 3. Király Gábor (Ganbatte)

Férfi csapat: 1. MTK, 2. BVSC-Fighter 1, 3. BVSC-Fighter 2

Nők:

50 kg: 1. Molnár Réka (UTE Kaisei)

55 kg: 1. Varga Fruzsina (Magyar Goju-kai), 2. Bakó Benedikta (Dunaharaszti), 3. Kucsera Anna (HKSE) 

61 kg: 1. Bartha Nikola (BVSC-Fighter) 2. Győriványi Renáta (MTK), 3. Juhász Bernadett (Budaörs) 

68 kg: 1. Kunos Zsuzsanna (Hegyvidék), 2. Németh Zsuzsanna (Leo), 3. Gál Enikő (Leo)

+ 68 kg: 1. Sterck Laura (MTK)

2015

Kata:

Férfiak: 1. Nagy Botond (Arashi), 2. Koch Szabolcs (Sporting Budo), 3. Ocsovai Gergő (Pásztó) és Forgács Tamás (Budaörs)

Férfi csapat: 1. JKA Hungary, 2. Tempo

Nők: 1. Sterck Laura (MTK), 2. Anti Zsuzsanna (Hegyvidék), 3. Horváth Diana (Katana) és Zboray Dóra (Sporting Budo)

Női csapat: 1. MTK

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Hübner András (Arashi), 2. Kronstein Bálint (Wado SE), 3. Miklós Dániel (MTK)

67 kg: 1. Tadissi Martial (UTE), 2. Tamás Ferdinánd (MTK)

75 kg: 1. Hárspataki Gábor (MTK), 2. Virág András (Sankudo), 3. Koburger Soma (Arashi)

84 kg: 1. Höning Dávid Buda (Hontono), 2. Höning Alexander Buda (Hontono), 3. György Dániel (BVSC-Fighter) és Baksa Dávid (Sankudo)

+84 kg: 1. Molnár Dániel (Goju-kai), 2. Szeifert Géza (Bátaszék), 3. Höning Ádám Buda (Hontono) 

Férfi csapat: 1. Tisza Volán, 2. MTK

Nők:

50 kg: 1. Palkovits Nikolett (Arashi), 2. Bata Adrienn (Nyékládháza)

55 kg: 1. Molnár Réka (UTE), 2. Vajda Lilien (Goju-kai), 3. Juhász Nikolett (Budaörs)

61 kg: 1. Varga Fruzsina (Goju-kai), 2. Rancz Lívia (BVSC-Fighter)

68 kg: 1. Juhász Bernadett (Budaörs), 2. Dalton Zsófia (Budaörs) 


2014

Kata:

Férfiak: 1. Nagy Botond (AC-Sinus), 2 Ocsovai Gergő (Pásztó), 3. Koch Szabolcs (Sporting Budo) és Mátyás Gergely (Budai XI)

Nők: 1. Sterck Laura (Senshi), 2. Anti Zsuzsanna (Hegyvidék), 3. Horváth Diana (Katana) és Horváth Zita (Sporting Budo)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Hübner András (Arashi), 2. Szebeni József (Hontono), 3. Ruppert Bence (Rekon)

67 kg: 1. Szegedi Döme (BVSC-Fighter), 2. Szilva Norbert (Arashi)

75 kg: 1. Hárspataki Gábor (Dynamic), 2. Virág András (Sankudo), 3. Kőhegyi Zoltán (Tisza Volán) és Koburger Soma (Arashi)

84 kg: 1. Höning Alexander (Tisza Volán), 2. Bisztrony Balázs (Sozsin), 3. Vidák Balázs (Barcs) és Domján Áron (Arashi)

+84 kg: 1. Molnár Dániel (Goju-kai), 3. Szikszay Csaba (Arashi)

Nők:

50 kg: 1. Molnár Réka (Kowax), 2. Palkovits Nikolett (Arashi)

55 kg: 1. Tóth Beatrix (Arashi), 2. Bánházi Zsófia (Budaörs), 3. Vajda Lilien (Goju-kai)

61 kg: 1. Győriványi Renáta (Dynamic), 2. Varga Fruzsina (Goju-kai), 3. Vass Melinda (Arashi) és Kunos Zsuzsanna (Hegyvidék)

68 kg: 1. Metzger Sandra (BVSC-Fighter), 2. Szabó Evelin (Wadofight)

+68 kg: 1. Bartha Nikola (BVSC-Fighter)


 2013

Kata:

Férfiak: 1. Nagy Botond (AC-Sinus), 2. Ocsovai Gergő (Pásztó), 3. Koch Szabolcs (Sporting Budo) és Czifferi Péter (Budaörs)

Nők: 1. Sterck Laura (Senshi), 2. Miklós Nikolett (Dynamic), 3. Horváth Zita (Sporting Budo) és Anti Zsuzsanna (Hegyvidék)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Hübner András (Arashi), 2. Kapdebo Lóránd (BVSC-Fighter), 3. Horváth Ottó (MTK)

67 kg: 1. Kőhegyi Zoltán (Tisza Volán), 2. Szegedi Döme (BVSC-Fighter), 3. Tadissi Martial (Kono) és Jurca Dániel (BVSC-Fighter)

75 kg: 1. Munkácsi Máté (Sporting Budo), 2. Virág András (Sankudo), 3. Höning Alexander (Tisza Volán) és Mórocz Máté (Bátaszék)

84 kg: 1. Molnár Dániel (Goju-kai), 2. Hidasi Tibor (Goju-kai), 3. Virág Ádám (Sankudo) és Grozdanov Philip (Pest-Budai SKC)

+84 kg: 1. Bodor Gábor (Tisza Volán), 2. Szabó Márkó (Sankudo), 3. Kelemen Ákos (Torony) és Mácsik Zsolt (Mogaac)

Nők:

50 kg: 1. Molnár Réka (Kowax), 2. Juhász Nikolett (Budaörs), 3. Palkovits Nikolett (Arashi)

55 kg: 1. Krassóvári Kitty (Wado SE)

61 kg: 1. Csák Klaudia (Goju-kai), 2. Lassingleitner Fruzsina (Tisza Volán), 3. Rebek Fanni (Sankudo)

68 kg: 1. Metzger Sandra (BVSC-Fighter), 2. Asztalos Anett (MWKSZ), 3. Futaki Anna (MWKSZ)

+68 kg: 1. Bartha Nikola (BVSC-Fighter), 2. Németh Zsuzsanna (Leo)


2012

Kata:

Férfiak: 1. Nagy Botond (AC-Sinus), 2. Strasser Vilmos (Sporting Budo), 3. Hajdú László (Budai XI) és Kiss Tamás (Kaisei)

Nők: 1. Anti Zsuzsanna (Hegyvidék), 2. Horváth Éva (Senshi), 3. Horváth Zita (Sporting Budo) és Miklós Nikolett (Dynamic)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Horváth Ottó (MTK), 2. Hübner András (Arashi), 3. Szebeni József (BVSC-Fighter) és Kapdebo Lóránd (BVSC-Fighter)

67 kg: 1. Kőhegyi Zoltán (BVSC-Fighter), 2. Tadissi Martial (Kono), 3. Diószegi Bence (Pest-Budai SKC) és Koburger Soma (Arashi)

75 kg: 1. Munkácsi Máté (Sporting Budo), 2. Höning Alexander (BVSC-Fighter), 3. Virág András (Sankudo) és Domján Áron (Arashi)

84 kg: 1. Bisztrony Balázs (Sozsin), 2. Grozdanov Philip (Pest-Budai SKC), 3. Széni István (Sporting Budo) és Nagy Dávid (SZAC)

+84 kg: 1. Peller Ádám (Dynamic), 2. Kovács Krisztián (Mogaac), 3. Pénzes Tamás (SZAC)

Nők:

50 kg: 1. Molnár Réka (Kowax), 2. Kerékgyártó Flóra (Budai XI)

55 kg: 1. Sánta Kinga (Goju-kai), 2. Krassóvári Kitty (Wado SE), 3. Tóth Beatrix (Arashi)

61 kg: 1. Csák Klaudia (Goju-kai), 2. Tornyossy Zsófia (Sporting Budo), 3. Rebek Fanni (Sankudo)

68 kg: 1. Bartha Nikola (BVSC-Fighter), 2. Németh Zsuzsanna (Leo), 3. Asztalos Anett (SZAC)

+68 kg: 1. Metzger Sandra (BVSC-Fighter), 2. Köbli Kata (Bátaszék)


2011

Kata:

Férfiak: 1. Hajdú László (Budai XI), 2. Ocsovai Gergő (Pásztó), 3. Mátyás Gergely (Budai XI) és Kónya Levente (Renraku)

Nők: 1. Horváth Éva (Senshi), 2. Anti Zsuzsanna (Hegyvidék), 3. Kerékgyártó Flóra (Budai XI) és Fest Fanni (Tomoni)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Hübner András (Arashi), 2. Horváth Ottó (MTK)

67 kg: 1. Tadissi Martial (Kono), 2. Romhányi Vid (Bátaszék), 3. Balázs Zoltán (Arashi) és Koburger Soma (Arashi)

75 kg: 1. Domján Áron (Arashi), 2. Hargitay Róbert (MTK), 3. Zoltán Tamás (Bátaszék) és Virág András (Sankudo)

84 kg: 1. Bisztrony Balázs (Sozsin), 2. Grozdanov Philip (Pest-Budai SKC), 3. Peller Ádám (Dynamic) és Széni István (Sporting Budo)

+84 kg: 1. Guba Milán (BVSC-Fighter), 2. Járó Gábor (Sankudo)

Nők:

50 kg: 1. Juhász Nikolett (Budaörs), 2. Bánházi Zsófia (Budaörs), 3. Kerékgyártó Flóra (Budai XI)

61 kg: 1. Lassingleitner Fruzsina (Senshi), 2. Konkoly Dominika (Sankudo), 3. Rostár Annamária (Budaörs)

68 kg: 1. Metzger Sandra (MTK), 2. Köbli Kata (Bátaszék), 3. Dalton Zsófia (Budaörs)


2010

Kata:

Férfiak: 1. Tóth Ferenc (Koroibosz), 2. Strasser Vilmos (Sporting Budo), 3. Hajdú László (Budai XI) és Mátyás Gergely (Budai XI)

Nők: 1. Horváth Éva (Senshi), 2. Keresztes Fanni (Senshi), 3. Dorogi Andrea (Dynamic) és Anti Zsuzsanna (Hegyvidék)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Horváth Ottó (Senshi), 2. Szebeni József (Fighter), 3. Brachna Bence (Szarvas)

67 kg: 1. S. Kovács Ádám (Maccabi), 2. Tadissi Martial (Kono), 3. Diószegi Bence (Pest-Budai SKC)

75 kg: 1. Hargitay Róbert (Koroibosz), 2. Lengyel Sándor (Fighter), 3. Vass Hunor (Arashi)

84 kg: 1. Guba Milán (Fighter), 2. Török Máté (Senshi), 3. Járó Gábor (Sankudo)

Nők:

55 kg: 1. Tóth Beatrix (Oroszlány), 2. Molnár Réka (Kowax), 3. Iliás Katalin (Ganz-Kesjár)

61 kg: 1. Lassingleitner Fruzsina (Senshi), 2. Grünvalszky Anna (Shoto XXII)

68 kg: 1. Metzger Sandra (Senshi), 2. Bükki Rita (Hegyvidék), 3. Németh Zsuzsanna (Leo)

+68 kg: 1. Klima Zsuzsanna (AC-Sinus), 2. Kemény Zsuzsanna (Sankudo)


2009

Kata:

Férfiak: 1. Strasser Vilmos (Sporting Budo), 2. Hajdú László (Budai XI), 3. Ocsovai Gergő (Pásztó) és Szénási Gergely (Shito-kai)

Nők: 1. Horváth Éva (Senshi), 2. Ádám Kata (Shito-kai), 3. Keresztes Fanni (Senshi) és Miklós Nikolett (Dynamic)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Horváth Ottó (Sporting Budo), 2. Hübner András (Arashi), 3. Szebeni József (Fighter)

67 kg: 1. S. Kovács Ádám (Maccabi), 2. Palásti Roland (Fighter), 3. Diószegi Bence (Pest-Budai SKC) és Koburger Soma (Arashi)

75 kg: 1. Vass Hunor (Arashi), 2. Simor Dániel (Senshi), 3. Vidák Balázs (Barcs) és Széni István (Sporting Budo)

84 kg: 1. Guba Milán (Fighter), 2. Török Máté (Senshi), 3. Járó Gábor (Sankudo) és Szabó Márkó (Sankudo)

+84 kg: 1. Kun Péter (BVSC), 2. Bódi Mihály (Topkids), 3. Kovács Krisztián (Mogaac)

Nők:

50 kg: 1. Iliás Katalin (Ganz-Kesjár), 2. Hatvani Zita (Rekon), 3. Kerékgyártó Flóra (Budai XI)

55 kg: 1. Tóth Beatrix (Oroszlány), 2. Sturman Mónika (Fighter), 3. Molnár Réka (Kowax) és Krassóvári Kitty (BVSC)

61 kg: 1. Lassingleitner Fruzsina (Sporting Budo), 2. Munkácsi Lilla (Dunafitt), 3. Zalántai Éva (Arashi)

68 kg: 1. Metzger Sandra (Sporting Budo), 2. Klima Zsuzsanna (AC-Sinus), 3. Bükki Rita (Hegyvidék)

+68 kg: 1. Kemény Zsuzsanna (Sankudo) 2. Véber Éva (Tempo)


2008

Kata:

Férfiak: 1. Strasser Vilmos (Sporting Budo), 2. Tóth Ferenc (Koroibosz), 3. Szénási Gergely (Shito-kai) és Mátyás Gergely (Budai XI)

Nők: 1. Horváth Éva (Senshi), 2. Vörös Adrienn (Sporting Budo), 3. Ádám Kata (Shito-kai) és Hána Kata (Hegyvidék)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Hübner András (Arashi), 2. Horváth Ottó (Sporting Budo), 3. Szebeni József (Fighter) és Vitencz Tamás (Fortuna)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (Sporting Budo), 2. Koburger Soma (Arashi), 3. Diószegi Bence (Pest-Budai SKC) és Halmai Balázs (Budai XI)

70 kg: 1. Czimmer Péter (Patina), 2. Hargitay Róbert (Koroibosz), 3. Széni István (Sporting Budo) és Nagy Attila (Patina)

75 kg: 1. Vass Hunor (Arashi), 2. Simor Dániel (Senshi), 3. Domján Áron (Arashi) és Baranyai Dávid (Kowax)

80 kg: 1. Papp Miklós (Koroibosz), 2. Bódi Mihály (Topkids), 3. Sudár Gábor (Hikari) és Kiss Botond (Sporting Budo)

+80 kg: 1. Guba Milán (Fighter), 2. Kun Péter (BVSC), 3. Csincsik Sándor (Pásztó)

Abszolút: 1. Czimmer Péter (Patina), 2. Guba Milán (Fighter), 3. Széni István (Sporting Budo) és Koburger Soma (Arashi)

Nők:

53 kg: 1. Tóth Beatrix (Sporting Budo), 2. Zalántai Éva (Arashi), 3. Iliás Katalin (Ganz-Kesjár) és Marosi Nikolett (Sankudo)

60 kg: 1. Lassingleitner Fruzsina (Sporting Budo), 2. Bódi Renáta (Topkids), 3. Csóka Erzsébet (Mogaac)

+60 kg: 1. Klima Zsuzsanna (AC-Sinus), 2. Ficsor Enikő (Hinode), 3. Köbli Kata (Bátaszék) és Kemény Zsuzsanna (Sankudo)

Abszolút: 1. Klima Zsuzsanna (AC-Sinus), 2. Nyári Edina (Bátaszék), 3. Köbli Kata (Bátaszék) és Kemény Zsuzsanna (Sankudo)


2007

Kata:

Férfiak: 1. Tóth Ferenc (Koroibosz), 2. Strasser Vilmos (Sporting Budo), 3. Mátyás Gergely (Budai XI) és Hajdú László (Budai XI)

Nők: 1. Horváth Éva (Senshi), 2. Hámori Alexandra (Senshi), 3. Ádám Kata (Shito-kai) és Kerékgyártó Flóra (Budai XI)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Szebeni József (Fighter), 2. Hübner András (Arashi)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (Sporting Budo), 2. Koburger Soma (Arashi), 3. Balogh Szabolcs (Fuji)

70 kg: 1. Czimmer Péter (Patina), 2. Ruzsinszki György (Fighter), 3. Hargitai Róbert (Koroibosz) és Simor Dániel (Senshi)

75 kg: 1. Vidák Balázs (Barcs), 2. Zoltán Tamás (Bátaszék), 3. Baranyai Dávid (Kowax) és Domján Áron (Arashi)

80 kg: 1. Papp Miklós (Koroibosz), 2. Váczi Győző (Fighter), 3. Járó Gábor (Sankudo) és Tóth Máté (Sozsin)

+80 kg: 1. Guba Milán (Arashi), 2. Kun Péter (BVSC), 3. Kiss Botond (Sporting Budo) és Zubek Zoltán (Fighter)

Abszolút: 1. Járó Gábor (Sankudo), 2. Vass Hunor (Arashi), 3. Czimmer Péter (Patina) és Domján Áron (Arashi)

Nők:

53 kg: 1. Tóth Beatrix (Sporting Budo), 2. Zalántai Éva (Arashi), 3. Kerékgyártó Flóra (Budai XI)

60 kg: 1. Zsigmond Krisztina (TTC Yama), 2. Lassingleitner Fruzsina (Patina), 3. Tóth Andrea (Koroibosz) és Sári Beáta (Tempo)

+60 kg: 1. Bódi Renáta (Topkids), 2. Csányi Aletta (Topkids), 3. Hegedűs Csilla (HKSE) és Rusvai Mlinda (Topkids)

Abszolút: 1. Zsigmond Krisztina (TTC Yama), 2. Hegedűs Csilla (HKSE)


2006

Kata:

Férfiak: 1. Strasser Vilmos (KEK), 2. Schwarcz Péter (TTC Yama), 3. Pressburger Tamás (Fortuna) és Tóth Ferenc (Budai XI)

Nők: 1. Gasparik Kitty (MSBK), 2. Urbán Anett (Sporting Budo), 3. Horváth Éva (Senshi) és Hámori Alexandra (Senshi)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Szebeni József (HKA), 2. Szeleczky Zsolt (Patina), 3. Hübner András (Shuhari) és Zsuponyó Dávid (Kazincbarcika)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (KEK), 2. Berki Attila (Sozsin), 3. Koburger Soma (Shuhari)

70 kg: 1. Czimmer Péter (Patina), 2. Neuner Tamás (Shuhari), 3. Hajdú László (Budai XI) és Széni István (Sporting Budo)

75 kg: 1. Baranyai Dávid (Kowax), 2. Papp Miklós (Budai XI), 3. Vidák Balázs (Barcs) és Burján Balázs (Shuhari)

80 kg: 1. Gazdag Ádám (Sporting Budo), 2. Lekl Zsolt (ESE), 3. Bódi Mihály (Topkids) és Járó Gábor (Sankudo)

+80 kg: 1. Guba Milán (Shuhari), 2. Kun Péter (BVSC), 3. Rummi István (KIU SE) és Bali Ervin (Fadd)

Abszolút: 1. Guba Milán (Shuhari), 2. Széni István (Sporting Budo), 3. Elek Péter (Shuhari) és Burján Balázs (Shuhari)

Nők:

53 kg: 1. Tóth Beatrix (Sporting Budo), 2. Zalántai Éva (Shuhari), 3. Marosi Nikolett (Sankudo) és Urbán Anett (Sporting Budo)

60 kg: 1. Hegedűs Csilla (HKSE), 2. Zsigmond Krisztina (TTC Yama), 3. Lassingleitner Fruzsina (Patina) és Sári Beáta (Tempo)

+60 kg: 1. Kis Virág (Justitia), 2. Varga Szilvia (ESE), 3. Berényi Médea (Nóva) és Takács Zsuzsanna (AC-Sinus)

Abszolút: 1. Zsigmond Krisztina (TTC Yama), 2. Kis Virág (Justitia), 3. Domokos Szabina (Sankudo)


2005

Kata:

Férfiak: 1. Strasser Vilmos (KEK), 2. Hajdú László (Budai XI), 3. Mátyás Gergely (Budai XI) és Czifferi Péter (Budaörs)

Nők: 1. Gasparik Kitty (MSBK), 2. Vörös Adrienn (KEK), 3. Forgách Yvette (Budai XI) és Urbán Anett (Nyékládháza)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Szebeni József (HKA), 2. Marosi Ákos (ESE), 3. Zsuponyó Dávid (Kazincbarcika)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (KEK), 2. Grónai Sándor (Tempo), 3. Orosz Róbert (Shoto XII)

70 kg: 1. Ruzsinszki György (HKA), 2. Széni István (KEK), 3. Czimmer Péter (Patina) és Burján Balázs (Shuhari)

75 kg: 1. Papp Miklós (Budai XI), 2. Gárdonyi Zsolt (Budai XI), 3. Bódi Mihály (Topkids) és Oláh Tamás (Kazincbarcika)

80 kg: 1. Lekl Zsolt (ESE), 2. Járó Gábor (Sankudo), 3. Kalakán László (BVSC) és Juszt Ottó (Mogaac)

+80 kg: 1. Ofcsák Ádám (KEK), 2. Guba Milán (Shuhari), 2. Horváth János (Budai XI) és Bechtel Richárd (KEK)

Abszolút: 1. Bechtel Richárd (KEK), 2. Burján Balázs (Shuhari), 3. Guba Milán (Shuhari) és Járó Gábor (Sankudo)

Nők:

53 kg: 1. Tóth Beatrix (KEK), 2. Marosi Nikolett (Sankudo), 3. Cheritah Laura (Budai XI) és Urbán Anett (Nyékládháza)

60 kg: 1. Bódi Renáta (Topkids), 2. Zsigmond Krisztina (TTC Yama), 3. Gasparik Kitty (MSBK)

+60 kg: 1. Berényi Médea (Nóva), 2. Klima Zsuzsanna (ESE), 3. Kis Virág (Justitia)

Abszolút: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Tóth Beatrix (KEK), 3. Zsigmond Krisztina (TTC Yama)


2004

Kata:

Férfiak: 1. Strasser Vilmos (KEK), 2. Zalai Tamás (Hegyvidék SE), 3. Kuris Zoltán (PalócBrot SE) és Schwarcz Péter (TTC Yama)

Nők: 1. Gasparik Kitty (MSBK), 2. Forgách Yvette (Budai XI), 3. Kis Virág (Justitia) és Slezák Anikó (Seinchin)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Széni István (KEK), 2. Vajda Márton (KEK), 3. Marosi Ádám (ESE) és Szebeni József (HKA)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (KEK), 2. Villám stván (Kassák KKSE), 3. Sas Ottó (Fortuna) és Vincze Virgil (Sandan)

70 kg: 1. Ruzsinszki György (HKA), 2. Burján Balázs (Shuhari), 3. Zoltán Tamás (Bátaszék) és Jánosi Márton (Szentendre)

75 kg: 1. Papp Miklós (Budai XI), 2. Gárdonyi Zsolt (Budai XI), 3. Oláh Tamás (KVSE) és Almási József (Rekon)

80 kg: 1. Bechtel Richárd (KEK), 2. Zubek Zoltán (HKA), 3. Szakács József (Vecsés) és Kalakán László (BVSC)

+80 kg: 1. Rózsahegyi László (Oroszlány), 2. Szikszai Csaba (Justitia), 3. Szever János (Shino) és Erdélyi Roland (Rekon)

Abszolút: 1. Guba Milán (Shuhari), 2. Ruzsinszki György (HKA), 3. Széni István (KEK) és Zubek Zoltán (HKA)

Nők:

53 kg: 1. Tóth Beatrix (KEK), 2. Marosi Nikolett (Sankudo), 3. Deák Mária (Rekon) és Hajnal Katalin (Topkids)

60 kg: 1. Gasparik Kitty (MSBK), 2. Zsigmond Krisztina (TTC Yama), 3. Bódi Renáta (Topkids) és Rimaszombati Erika (TTC Yama)

+60 kg: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Hódosi Ágnes (Rekon), 3. Slezák Anikó (Seinchin) és Gali Bernadett (Pest-Budai SKC)

Abszolút: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Zsigmond Krisztina (TTC Yama), 3. Hódosi Ágnes (Rekon) és Kis Virág (Justitia)


2003

Kata:

Férfiak: 1. Schwarcz Péter (TTC Yama), 2. Strasser Vilmos (KEK), 3. Falusi Márton (Fortuna) és Czifferi Péter (Budaörs)

Nők: 1. Gasparik Kitty (Magyar Shito-ryu BK), 2. Forgách Yvette (Budai XI), 3. Pásztor Anita (Hegyvidék SE) és Kis Virág (Justitia)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Széni István (KEK), 2. Zsiga Tamás (Topkids), 3. Zsuponyó Dávid (Kazincbarcika)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (KEK), 2. Grónai Sándor (Tempo), 3. Hosszú László (TTC Yama) és Andrásik Sándor (Budai XI)

70 kg: 1. Papp Miklós (Budai XI), 2. Ruzsinszki György (Hontono), 3. Jánosi Ferenc (Szentendre) és Zoltán Tamás (Bátaszék)

75 kg: 1. Varga András (Pest-Budai SKC), 2. Gárdonyi Zsolt (Budai XI)

80 kg: 1. Németh Richárd (BVSC), 2. Bechtel Richárd (KEK), 3. Guba Milán (Shuhari) és Kalakán László (BVSC)

+80 kg: 1. Szikszai Csaba (Justitia), 2. Fekete Kertész Zoltán (Pest-Budai SKC), 3. Horváth János (Budai XI) és Kovács Krisztián (Mogaac)

Abszolút: 1. Horváth János (Budai XI), 2. Széni István (KEK), 3. Juhász László (Monor) és Szikszai Csaba (Justitia)

Nők:

53 kg: 1. Szabó Rózsa (Sankudo), 2. Marosi Nikolett (Sankudo), 3. Hajnal Katalin (Topkids)

60 kg: 1. Tóth Beatrix (Oroszlány), 2. Kis Virág (Justitia), 3. Gasparik Kitty (Magyar Shito-ryu BK)

+60 kg: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Rimaszombati Erika (TTC Yama), 3. Rusvai Melinda (Topkids) és Hódosi Ágnes (Rekon)

Abszolút: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Tóth Beatrix (Oroszlány), 3. Rimaszombati Erika (TTC Yama)


2002

Kata:

Férfiak: 1. Orbán Zoltán (KEK), 2. Grónai Sándor (Tempo), 3. Schwarcz Péter (TTC Yama) és Kunszt Ádám (Hegyvidék SE)

Nők: 1. Hegedűs Nikolett (ESE), 2. Weisz Andrea (Hegyvidék SE), 3. Kis Virág (Justitia) és Gasparik Kitty (Magyar Shito-ryu BK)

Kumite:

60 kg: 1. Széni István (KEK), 2. Zsiga Tamás (Topkids), 3. Marosi Ákos (ESE)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (KEK), 2. Villám István (Kassák KKSE), 3. Hajdú László (Budai XI) és Domján András (Sankudo)

70 kg: 1. Burján Balázs (Hegyvidék SE), 2. Németh Zoltán (Tempo), 3. Ruzsinszki György (Hontono) és Zoltán Tamás (Bátaszék)

75 kg: 1. Varga András (Pest-Budai SKC), 2. Csegöldi Sándor (Hegyvidék SE), 3. Bechtel Richárd (KEK) és Almási József (Rekon)

80 kg: 1. Fömötör Imre (KEK), 2. Kollár Csaba (ESE), 3. Pödör Szabolcs (Sankudo) és Ladinszky László (Topkids)

+80 kg: 1. Ofcsák Ádám (Gold Angel), 2. Szikszai Csaba (Justitia), 3. Erdélyi Roland (Rekon) és Széplaki Gábor (Víziváros)

Abszolút: 1. Ofcsák Ádám (Gold Angel), 2. Kovács Krisztián (Mogaac), 3. Kollár Csaba (ESE)

Nők:

53 kg: 1. Hegedűs Nikolett (ESE), 2. Puskás Beatrix (Topkids), 3. Szabó Rózsa (Sankudo)

60 kg: 1. Kis Virág (Justitia), 2. Slezák Anikó (Seinchin), 3. Rimaszombati Erika (TTC Yama) és Fömötör Erika (KEK)

+60 kg: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Hódosi Ágnes (Rekon9, 3. Stefán Ildikó (Torony) és Nagy Beáta

Abszolút: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Rimaszombati Erika (TTC Yama), 3. Kis Virág (Justitia)


2001

Kata:

Férfiak: 1. Schwarcz Péter (Budai XI), 2. Wappler Márton (Budai XI), 3. Schneider Gergely (Hikari) és Czifferi Péter (Budaörs)

Nők: 1. Hegedűs Nikolett (ESE), 2. Weisz Andrea (Hegyvidék SE), 3. Szalai Csilla (BSE) és Mohácsi Erika (Seinchin)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Széni István (KEK), 2. Horánszky Tibor (Hegyvidék SE), 3 Szilágyi Gyula (Seinchin) és Zsiga Tamás (Topkids)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (KEK), 2. Grónai Sándor (Tempo), 3. Horváth László (Sozsin) és Tóth András (Piramis)

70 kg: 1. Ruzsinszki György (Hontono), 2. Zoltán Tamás (Bátaszék), 3. Almási József (Rekon) és Domján Áron (Hegyvidék SE)

75 kg: 1. Hecker Balázs (Kowax), 2. Papp Miklós (Budai XI), 3. Németh Zoltán (Tempo) és Hanzy Levente (Respublika)

80 kg: 1. Németh Richárd (BVSC), 2. Debreceni Zsombor (Respublika), 3. Győrfi Zoltán (Magyar Shito-ryu BK) és Ladinszki László (Topkids)

+80 kg: 1. Rózsahegyi László (Oroszlány), 2. Oroszki Mihály (Wado), 3. László Levente (BSE) és Utasi Viktor (Seinchin)

Abszolút: 1. Rózsahegyi László (Oroszlány), 2. Széplaki Gábor (Víziváros), 3. Kiss Botond (KEK) és Bódis László (Rekon)

Nők:

53 kg: 1. Tápai Ágnes (Sankudo), 2. Hegedűs Nikolett (ESE), 3. Cheritah Laura (Fudokan) és Papp Krisztina (Budai XI)

60 kg: 1. Tóth Beatrix (Oroszlány), 2. Koltai Zsuzsanna (ESE), 3. Király Ildikó (Hegyvidék SE) és Korbel Katalin (Budai XI)

+60 kg: 1. Szathmáry Renáta (ESE), 2. Klima Zsuzsanna (ESE), 3. Hódosi Ágnes (Rekon) és Hegedűs Csilla (Respublika)

Abszolút: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Tápai Ágnes (Sankudo), 3. Hódosi Ágnes (Rekon) és Szathmáry Renáta (ESE)


2000

Kata:

Férfiak: 1. Orbán Zoltán (KEK), 2. Schwarcz Péter (Budai XI), 3. Zalai Tamás (Shuhari)

Nők: 1. Weisz Andrea (Shuhari), 2. Ruip Zsófia (Zrínyi Bushido), 3. Gasparik Kitty (Magyar Shito-ryu BK)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Széni István (KEK), 2. Horánszky Tibor (Shuhari), 3. Zsiga Tamás (Topkids) és Luu Hoang Hu (SZAC)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (KEK), 2. Bechtel Richárd (KEK), 3. Pető Tibor (Seinchin) és Burján Balázs (Shuhari)

70 kg: 1. Jánosi Ferenc (Lavina), 2. Almási József (Rekon), 3. Hosszú László (TTC Yama) és Ruzsinszki György (Hontono)

75 kg: 1. Papp Miklós (Budai XI), 2. Miklós István (SZAC), 3. Simon Lajos (XXII. KTSE) és Szabó Zoltán (Lavina)

80 kg: 1. Ofcsák Ádám (Kowax), 2. Rumi István (Seinchin), 3. Kollár Csaba (ESE) és Széplaki Gábor (Víziváros)

+80 kg: 1. Rózsahegyi László (Oroszlány), 2. Romfeld László (Katana), 3. Szedlák Tamás (Oroszlány) és Hellinger Csaba (Lavina)

Abszolút: 1. Rózsahegyi László (Oroszlány), 2. Ofcsák Ádám (Kowax), 3. Tóth Imre (BVSC) és Kollár Csaba (ESE)

Nők:

53 kg: 1. Tápai Ágnes (Sankudo), 2. Varga Orsolya (Katana), 3. Puskás Beatrix (Topkids)

60 kg: 1. Hegedűs Csilla (Ganz), 2. Koltai Zsuzsanna (ESE), 3. Rimaszombati Erika (TTC Yama) és Király Ildikó (Shuhari)

+60 kg: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Nikolics Tatjána (Hontono), 3. Kis Virág és Radics Ágnes (Tempo)

Abszolút: 1. Tápai Ágnes (Sankudo), 2. Klima Zsuzsanna (ESE), 3. Nikolics Tatjána (Hontono) és Szathmáry Renáta (ESE)


1999

Kata:

Férfiak: 1. Horváth István (ESE), 2. Orbán Zoltán (KEK), 3. Schwarcz Péter (Budai XI)

Nők: 1. Hegedűs Nikolett (ESE), 2. Gasparik Kitty (Shito-kai), 3. Kötél Bernadett (Balatonlelle)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Sajó Zoltán (Ganz SE), 2. Orbán Zoltán (KEK), 3. Orosz Imre (Hontono) és Bóra Sándor (Sozsin)

65 kg: 1. S. Kovács Ádám (KEK), 2. Görömbölyi Zsolt (Justitia), 3. Leelőssy Tamás (Katana) és Keszi Béla (Hegyvidék SE)

70 kg: 1. Augusztin Tamás (Justitia), 2. Ladányi Attila (Tempo), 3. Lőrinczi Sándor (ÁSE) és Schwarcz Péter (Budai XI)

75 kg: 1. Papp Miklós (Budai XI), 2. Goldinger Zoltán (Tüker), 3. Dujmó Krisztián (Hontono) és Varga Attila (Tempo)

80 kg: 1. Mads Kopperund (BVSC), 2. Győrfi Zoltán (Shito-kai), 3. Kalakán László (BVSC) és Debreceni Zoltán (Kowax)

+80 kg: 1. Rózsahegyi László (Oroszlány), 2. Ofcsák Ádám (Kowax), 3. Erik Bud (BVSC) és Szinák Attila (Hegyvidék SE)

Abszolút: 1. Szinák Attila (Hegyvidék SE), 2. Ofcsák Ádám (Kowax), 3. Neckernusz Arnold (Oroszlány) és Rózsahegyi László (Oroszlány)

Nők:

53 kg: 1. Tápai Ágnes (Sankudo), 2. Varga Orsolya (Katana), 3. Bagi Éva (Sozsin) és Hegedűs Nikolett (ESE)

60 kg: 1. Tóth Beatrix (Oroszlány), 2. Gasparik Kitty (Shito-kai), 3. Király Ildikó (Hegyvidék SE) és Koltai Zsuzsanna (ESE)

+60 kg: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Szathmáry Renáta (ESE), 3. Kis Virág (Justitia) és Rimaszombati Erika (TTC Yama)

Abszolút: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Tápai Ágnes (Sankudo), 3. Tóth Beatrix (Oroszlány) és Hódosi Ágnes (Remon)


1998

Kata:

Férfiak: 1. Schwarcz Péter (Budai XI), 2. Horváth István (ESE), 3. Orbán Zoltán (KEK)

Nők: 1. Kötél Bernadett (Balatonlelle), 2. Hegedűs Nikolett (ESE), 3. Bajai Angéla (Ganz)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Halmos Bálint (ESE), 2. Kovács Ádám (KEK), 3. Farkas Csaba (BVSC) és Kapás Tamás (Pásztó)

65 kg: 1. Krajcsi László (Kowax), 2. Jánosi Márton (Lavina), 3. Horánszky Tibor (MOM) és Keszi Béla (MOM)

70 kg: 1. Schwarcz Péter (Budai XI), 2. Papp Miklós (Buda XI), 3. Ladányi Zoltán (Tempo) és Ruzsinszki György (Ganz)

75 kg: 1. Zsoldos László (BVSC), 2. Debreceni Zoltán (Kowax), 3. Szőcs Attila (Wado) és Gyömrei János (Kushido)

80 kg: 1. Németh Richárd (Hikari), 2. Filep Imre (Budai XI), 3. Rumi István (Seinchin) és Kalakán László (BVSC)

+80 kg: 1. Rózsahegyi László (Oroszlány), 2. Juhász Ferenc (Kowax), 3. Császár Márton (Seiken) és Ofcsák Ádám (Kowax)

Nők:

53 kg: 1. Varga Orsolya (Fudoshin), 2. Puskás Beatrix (Topkids), 3. Ónodi Viktória (Pásztó) és Regős Henrietta (Kowax)

60 kg: 1. Tóth Beatrix (Oroszlány), 2. Hegedűs Csilla (Ganz), 3. Király Ildikó (MOM) és Kötél Henrietta (Balatonlelle)

+60 kg: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Szathmáry Renáta (ESE), 3. Slezák Anikó (Seinchin) és Arany Krisztina (Budai XI)


1997

Kata:

Férfiak: 1. Horváth István (ESE), 2. Schwarcz Péter (Budai XI), 3. Orbán Zoltán (KEK) és Kecskés Ferenc (Pásztó)

Nők: 1. Hegedűs Nikolett (ESE), 2. Szalai Csilla (BSE), 3. Kulcs Judit (BKV Előre) és Varga Zsófia (Budai XI)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Halmos Bálint (ESE), 2. Szabó Tamás (Falcon RSC), 3. Kapás Tamás (Pásztó) és Bóra Sándor (Sozsin SE)

65 kg: 1. Krajcsi László (Kowax), 2. Jánosi Márton (Lavina), 3. Horánszky Tibor (MOM) és Schwarcz Péter (Budai XI)

70 kg: 1. Hecker Balázs (Kowax), 2. Turák Péter (BKV Előre), 3. Papp Miklós (Budai XI) és Lőrinczi Sándor (ÁSE)

75 kg: 1. Zallel László (KEK), 2. Tóth Imre (BVSC), 3. Jakubovics József (Pásztó) és Szabó János (ESE)

80 kg: 1. Rumi István (Seinchin), 2. Bodoki József (Lavina), 3. Kovács Krisztián (Mosonmagyaróvár) és Parti János (MOM)

+80 kg: 1. Ofcsák Ádám (Kowax), 2. Mácsár Gábor (Gyöngyös), 3. Bige Csaba (BVSC) és Bóné Zoltán (BKV Előre)

Nők:

53 kg: 1. Varga Orsolya (Fudoshin), 2. Hegedűs Nikolett (ESE), 3. Cheritah Laura (Budai XI) és Regős Henrietta (Kowax)

60 kg: 1. Koltai Zsuzsanna (ESE), 2. Talpainé Rózsahegyi Éva (Salgótarján), 3. Mózes Dóra (KEK) és Kemper Renáta (KEK)

+60 kg: 1. Klima Zsuzsanna (ESE), 2. Szathmáry Renáta (ESE), 3. Slezák Anikó (Seinchin) és Salamon Nóra (Kowax)


1996

Kata:

Férfiak: 1. Zallel László (KEK), 2. Kecskés Ferenc (Pásztó), 3. Scheer Tamás (Unicentrál)

Nők: 1. Hegedűs Nikolett (ESE), 2. Vincze Angéla (Justitia), 3. Kiss Zsuzsanna (BKV Előre)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Halmos Bálint (ESE), 2. Orbán Zoltán (BKV Előre), 3. Leopold Róbert (BVSC) és Szabó Tamás (Apc)

65 kg: 1. Krajcsi László (Kowax), 2. Cseri Ákos (Claymore), 3. Juhász János (Hikari) és Schwarcz Péter (Budai XI)

70 kg: 1. Hecker Balázs (Kowax), 2. Takács Csaba (Balassagyarmat), 3. Hunyaddobrai Ákos (KEK) és Kovács Péter (Apc)

75 kg: 1. Fábián Csaba (Salgótarján), 2. Szőcs Attila (USC), 3. Gyömrei János (Kushido) és Pálos György (MOM)

80 kg: 1. Kovács Krisztián (Mosonmagyaróvár), 2. Ésik Ferenc (Teisho), 3. Debreceni Zoltán (Claymore) és Dóbiás János (Apc)

+80 kg: 1. Mácsár Gábor (Gyöngyös), 2. Violka Márió (Mosonmagyaróvár), 3. Filep Imre (Budai XI) és Ofcsák Ádám (Claymore)

Nők:

53 kg: 1. Regős Henrietta (Kowax), 2. Cserháti Gabriella (Kowax), 3. Molnár Dóra (RTK) és Tápai Ágnes (Sankukai)

60 kg: 1. Mózes Dóra (KEK), 2. Talpainé Rózsahegyi Éva (Salgótarján), 3. Varga Orsolya (KEK) és Koltai Zsuzsanna (ESE)

+60 kg: 1. Hegedűs Csilla (Kowax), 2. Salamon Nóra (Kowax), 3. Klima Zsuzsanna (ESE) és Szathmáry Renáta (ESE)


1995

Kata:

Férfiak: 1. Kecskés Ferenc (Pásztó), 2. Horváth István (ESE), 3. Bóné Zoltán (BKV Előre)

Nők: 1. Kiss Zsuzsanna (BKV Előre), 2. Diósi Pálma (Kowax), 3. Koltai Zsuzsanna (ESE)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Halmos Bálint (ESE), 2. Bóra Sándor (Sozsin), 3. Szabó Tamás (Falcon SE) és Papp Sándor (BKV Előre)

65 kg: 1. Krajcsi László (Kowax), 2. Tőkési László (Hikari), 3. Szabó András (Teisho) és Cseri Ákos (Claymore)

70 kg: 1. Hecker Balázs (Kowax), 2. Turák Péter (BKV Előre), 3. Szőcs Attila (USC) és Szabó János (ESE)

75 kg: 1. Hevesi Zsolt (Gyöngyös), 2. Illés Zoltán (Kowax), 3. Szentkuti Viktor (Hikari) és Gulyás Olivér (Dunakeszi)

80 kg: 1. Debreceni Zoltán (Claymore), 2. Ésik Ferenc (Teisho), 3. Vitkó László (Kowax) és Németh Richárd (Hikari)

+80 kg: 1. Bóné Zoltán (BKV Előre), 2. Szinák Attila (BKV Előre), 3. Csordás József (Justitia) és Ofcsák Ádám (Claymore)

Nők:

53 kg: 1. Balatincz Virág (Kowax), 2. Molnár Dorottya (RTK), 3. Klell Melinda (Pannon-Globus) és Szabó Tünde (ESE)

60 kg: 1. Ábrahám Mónika (Kowax), 2. Koltai Zsuzsanna (ESE), 3. Salamon Nóra (Kowax) és Diósi Pálma (Kowax)

+60 kg: 1. Krenner Csilla (Szimex-Árpád DSK), 2. Leskó Anna (Szolnok), 3. Szilvássy Anna (Seiken) és Lenkei Andrea (Budai SC)


1994

Kata:

Férfiak: 1. Zallel László (BKV Előre)

Nők: 1. Kecskés Ibolya (Pásztó)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Horváth Tamás (Pest-Budai SKC)

65 kg: 1. Kopátsy László (USC)

70 kg: 1. Turák Péter (BKV Előre)

75 kg: 1. Zallel László (BKV Előre)

80 kg: 1. Filep Imre (Komárom)

+80 kg: Olaszi András (BRSE)

Nők:

53 kg: 1. Balatincz Virág (Kowax)

60 kg: 1. Majlinger Éva (Mosonmagyaróvár)

+60 kg: 1. Krenner Csilla (Tatabánya)


1993


 

1992

Kata:

Férfiak: 1. Zallel László (BKV Előre), 2. Szénási Zsolt (BP. Shitoryu), 3. Horváth istván (ESE)

Nők: 1. Diósi Pálma (Kowax), 2. Kiss Zsuzsanna (BKV Előre), 3. Ábrahám Mónika (Kowax)

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Nagy Viktor (Kowax), 2. Kápolnási Márton (BKV Előre), 3. Lengyel (Hikari) és Rozmann (Budai XI)

65 kg: 1. Harsányi László (ESE), 2. Musztafa (Budai XI), 3. Turák Péter (BKV Előre) és Krajcsi László (Kowax)

70 kg: 1. Hecker Balázs (Kowax), 2. Suszta Sándor (Budai XI), 3. Németh Richárd (Hikari) és Vadász (Dunaújvárosi Papír)

75 kg: 1. Illés Zoltán (Kowax), 2. Kovács Ferenc (Győr), 3. Dervalics Zoltán (Tatabánya) és Solymos (Tatabánya)

80 kg: 1. Ésik Ferenc (Nihon), 2. Molnár Tamás (Kowax), 3. Bóné Zoltán (BKV Előre) és Gila Pál (Bp. Shitoryu)

Nők:

53 kg: 1. Danis Szilvia (Tatabánya), 2. Badacsonyi Melinda (Hikari), 3. Straub Katalin (Budai XI) 

60 kg: 1. Varga Orsolya (Győr), 2. Diósi Pálma (Kowax), 3. Szabó (Győr)

+60 kg: 1. Krenner Csilla (Tatabánya), 2. Szabó (ESE), 3. Oberna (Hikari)


 1991

Kata:

Férfiak: 1. Nánai Ferenc (Budai XI), 2. Zallel László (BKV Előre), Horváth István (ESE)

Nők: 1. Balogh Mária (Novotrade), 2. Micheller Szilvia (Külker SC), 3. Diósi Pálma (Novotrade) 

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Nagy Viktor (Novotrade), 2. Kápolnási Márton (BKV Előre), 3. Horváth Tamás (Számalk) és Rozmann (Budai XI)

65 kg: 1. Turák Péter (BKV Előre), 2. Krajcsi László (Novotrade), 3. Harsányi László (ESE) és Andrásik Sándor (Budai XI)

70 kg: 1. Hecker Balázs (Novotrade), 2. Klányi László (Számalk), 3. Szabó János (ESE) és Solymos (Tatabánya)

75 kg: 1. Józsa Barnabás (Salgótarján), 2. Gyöngyösi Tamás (BVSC), 3. Zallel László (BKV Előre) és Dervalics Zoltán (Tatabánya)

80 kg: 1. Ésik Ferenc (Nihon), 2. Bige Csaba (BVSC), 3. Filep Imre (Budai XI) és Bóné Zoltán (BKV Előre)

+80 kg: 1. Burján János (BVSC), 2. Szinák Attila (BKV Előre), 3. Molnár Tamás (Novotrade) és Kovács (BVSC)

Nők:

53 kg: 1. Balogh Mária (Novotrade), 2. Ábrahám Mónika (Novotrade), 3. Farkas (Honvéd Katona József SE) és Danis Szilvia (Oroszlány)

60 kg: 1. Diósi Pálma (Novotrade), 2. Salamon Nóra (Tatabánya), 3. Szabó (Sámson SE) és Csima (ESE)

+60 kg: 1. Krenner Csilla (Tatabánya), 2. Kovács Margit (ESE), 3. Septei (Novotrade)


1990


1989

Kata:

Férfiak: 1. Baranyai Sándor (Műtex), 2. Simon János (Dunaújvárosi Papír), 3. Vas Gábor (Budai XI)

Nők: 1. Szloboda Éva (BVSC), 2. Bajai Angéla (Dunaújvárosi Papír), 3. Micheller Szilvia (Külker SC) 

Kumite:

Férfiak:

60 kg: 1. Sajó Zoltán (Dunaújvárosi Papír), 2. Kápolnási Márton MTK-VM), 3. Pumulele Rulumeni (ESE) és Nagy Viktor (Műtex)

65 kg: 1.Simon János (Dunaújvárosi Papír), 2. Turák Péter (MTK-VM), 3. Klányi László (Számalk) és Dervalics Zoltán (Tatabánya)

70 kg: 1. Vas Gábor (Budai XI), 2. Szabó János (ESE), 3. Szabó I. (Kecskemét) és Szabados (Csurgó)

75 kg: 1. Zallel László (MTK-VM), 2. Antal Csaba (Budai XI), 3. Vincze Árpád (MTK-VM) és Simon T. (Dunaújvárosi Papír)

80 kg: 1. Nánai Ferenc (Budai XI), 2. Gyöngyösi Tamás (BVSC), 3. Hegedűs Tibor (Dunaújvárosi Papír) és Bánóczki (BVSC)

+80 kg: 1. Miskolczi Attila (MTK-VM), 2. Szöllősi (Külker SC), 3. Ferenczi (Tatabánya) és Molnár Tamás (Műtex)