www.karate.hu
PDF letöltés

Hét magyar érem az ESKA Eb-n

2016. november 25-27. között a görögországi Halkidikiben rendezték meg a 2016. évi ESKA Európa-bajnokságot. A shotokanos stílusszervezet kontinensviadalán a 30 fős magyar válogatott két arany-, három ezüst- és két bronzérmet nyert, ezzel az összesített eredménylistán az 5. helyen végzett.

eskaeb

ESKA Európa-bajnokság, Halkidiki, a magyarok eredményei: 

KategóriaHelyezésNév
Felnőtt női egyéni kumite
1
Berta Emese (Yama SE)
Ifjúsági női egyéni kata
1
Szalai Rebeka (Japán Út HE)
Junior női csapat kumite
2
Marosvölgyi Boglárka (Yama SE) , Székely Vivien (Yama SE), Vass Virág Réka (Életforrás-do), Váradi Valentina (Yama SE - tartalék)
Felnőtt férfi csapat kata
2
Ocsovai Gergő (Pásztói SKK), Vágvölgyi Balázs (Bushido-Viadukt SE), Boros Dániel (Yama SE)
Felnőtt férfi csapat kumite
2
Berényi Levente (Yama SE), Gyimesi Balázs (Yama SE), Habda Zsolt (Tápláni SKE), Kovács Bence (Makita-Hikari Dojo SE), Marosvölgyi Bence (Yama SE)
Junior női egyéni kumite
3
Vass Virág Réka (Életforrás-do)
Junior férfi csapat kumite
3
Berényi Levente (Yama SE), Kovács Bence (Makita-Hikari Dojo SE), Kovács Máté (Makita-Hikari Dojo SE, Hamari Bence (Kunmadarasi KSE - tartalék)
Junior férfi csapat kata4Boros Dániel (Yama SE), Hamari Bence (Kunmadarasi KSE), Mihályházi Péter (Yama SE)
Kadet férfi egyéni kumite5Berta Dániel (Tápláni SKE)
Kadet férfi csapat kumite5Berta Dániel (Tápláni SKE), Kovács Máté (Makita-Hikari Dojo SE), Pászti Martin (Hinode SE), Szlávik Bence (Makita-Hikari Dojo SE)
Felnőtt női egyéni kumite5Rancz Lívia (BVSC-Zugló)
Felnőtt női csapat kata5Schvarcz Kitti (Yama SE), Toró Lilla Réka (Katana SE), Váradi Valentina (Yama SE)
Felnőtt női csapat kumite5Berta Emese (Yama SE), Rancz Lívia (BVSC-Zugló), Schvarcz Kitti (Yama SE)
Felnőtt férfi egyéni kata5Boros Dániel (Yama sE)
Felnőtt férfi egyéni kumite5Kovács Bence (Makita-Hikari Dojo SE)
Ifjúsági női egyéni kumite5Vajvoda Anna (Pásztói SKK)
Felnőtt férfi egyéni kata6Ocsovai Gergő (Pásztói SKK)
Ifjúsági férfi egyéni kata7Veress Ádám (Tanren SE)
Kadet női egyéni kata8Szalai Rebeka (Japán Út HE)
Ifjúsági férfi egyéni kumite9Ugró Richárd (Kunmadarasi KSE)

A verseny eredményei elérhetők itt.

(forrás: jkahungary.hu)